Ako sa to stalo?

 

peehero_maskot_ahojVšetci to poznáme. V tejto modernej dobe neustále pozeráme do telefónu a je našou neoddeliteľnou súčasťou. Používame ho na zábavu, prácu, komunikáciu, vzdelávanie. Je naším spoločníkom takmer všade. No a tu prichádzame na to, čo nás spája. Spája nás jedna známa miestnosť, kam už dávno nechodíme sami, ale s našim telefónom. Zistili sme, že na toalete nie je miesto, kde by sme si mohli odložiť mobil. Napriek úporným snahám sa nám nepodarilo nájsť úložný priestor bez toho, aby nám mobil nepadol, neoškrel sa, nedávali sme ho na podlahu alebo ho nezamokrili. Rozhodli sme sa zachrániť naraz všetky telefóny sveta jedným jednoduchým riešením.

Dlho sme testovali a skúmali

Trávili sme dni a noci nad materiálmi, porezali si prsty o nerezovú oceľ, prilepili sa o lepiace pásky, krútili hlavami nad dizajnérmi, otvárali ústa nad frézami, mudrovali nad krabicami, až sme sa dostali sem k tomuto zázračnému miestu – kde vám konečne môžeme predstaviť evolúciu.

Toto je náš Pee\Hero

Praktická polička na záchod, k umývadlu, do kuchyne alebo aj k vani. Všade tam si každý milovník mobilného telefónu môže svojho miláčika odložiť, kým urobí, čo musí. A najlepšie na tom je, že počas pobytu môžete pozerať filmy, počúvať hudbu, hrať sa hry, čítať noviny a v prípade tých odvážnejších aj komunikovať s kolegami či priateľmi. Tvoj telefón je chránený pred pádom, ale aj pre baktériami, ktoré všade číhajú.

100% slovenský a praktický

Všetky komponenty našej poličky sú vyrobené na Slovensku lokálnymi remeselníkmi a firmami. Pri dlhom premýšľaní sme urobili Pee\Hero ešte praktickejším. Inštaluje sa jednoduchým prilepením superodolnou páskou na stenu. Žiadne vŕtanie a šróby, vďaka čomu je naozaj pre každého.

Pee\Hero© sa stal skutočným hrdinom a obľúbili si ho:
• zákazníci
• firmy a zamestnanci
• reštaurácie a kaviarne
• a ponúkame ho aj na predaj do rôznych prevádzok

Hodí sa teda takmer všade. Do kúpeľne k vani, k zrkadlu na krémy, na toaletu, do kuchyne na koreničky, k posteli ako odkladacia polička, do pracovne na perá, do jedálne ako držiak na difuzér. Akú úlohu dáš poličke Pee\Hero ty?

Objav našu ponuku

Na našom e-shope nájdeš množstvo krásnych dizajnov, z ktorých si vyberú hádam všetci. Farebné, metalické, vzorové, jednoduché, tmavé, svetlé, lesklé, matné, trblietavé. Vybrať si môžeš aj z doplnkov a prídavných komponentov. A neustále chystáme skvelé novinky. Tak neváhaj a navštív náš e-shop.