Ako sa to stalo

 

peehero_maskot_ahoj
Poznáte to. Máme veľa spoločného, ale takisto veľa vecí nás vraj rozdeľuje. Ani nevieme ako a prehupli sme sa do novej doby, kedy… či sa nám to páči, alebo nie… telefón už nie je priviazaný šnúrou k stene, ale sa stal spoločníkom takmer všetkých a takmer všade. No a tu prichádzame na to, čo nás spája. Spája nás jedna známa miestnosť, kde už dávno nechodíme sami.

A napriek úporným snahám sa nám nedarilo prísť na sebakreatívnejšiu stratégiu, ako uložiť  na toalete náš mobilný telefón bez toho, aby nám padol do vody, oškrel sa o podlahu, postúpali ho deti, olízali psy, uniesli mačky či napadli mikróby.

A tak, keď nás už omrzelo preukrutné vymýšľanie nepraktického uchopenia, uloženia, pridŕžania telefónu, prišli sme s misiou, že treba skoncovať s touto záchodovou mizériou. Rozhodli sme sa zachrániť naraz všetky telefóny sveta jedným jednoduchým riešením.

Dlho sme testovali, skúmali, trávili hodiny, dni a noci nad materiálmi, porezali si prsty o nerezovú oceľ, prilepili sa o lepiace pásky, krútili hlavami nad dizajnérmi, otvárali ústa nad frézami, mudrovali nad krabicami, až sme sa dostali sem k tomuto zázračnému miestu – kde vám konečne môžeme predstaviť evolúciu.

Toto je náš Pee\Hero© – praktická polička na záchod, k umývadlu, do kuchyne alebo aj k vani. Všade tam si každý milovník mobilného telefónu môže svojho miláčika odložiť, kým urobí, čo musí. A najlepšie na tom je, že počas pobytu môžete pozerať filmy, počúvať hudbu, hrať sa hry, čítať noviny a v prípade tých odvážnejších aj komunikovať s kolegami či priateľmi. Váš telefón je chránený pred pádom ale aj pre baktériami, ktoré všade číhajú.

Pre domácnosti sa Pee\Hero© stal hrdinom a firmy si ho obľúbili ako nový nástroj pre komunikáciu so svojimi zákazníkmi. Veríme, že si ho rovnako užijete aj vy!

Staňte sa našim partnerom TU 

 

Pre médiá

Napíšte o nás a pomôžte nám zachrániť všetky telefóny sveta. Fotky vo vysokom rozlíšení pre online, alebo print nájdete  TU

Kontaktujte nás na info@peehero.sk a radi odpovieme na vaše otázky.

S láskou,

Tím Pee\Hero©