FAQ

Kto sa veľa pýta, veľa sa dozvie

Čo je PeeHero© a na čo sa používa?

PeeHero© je inovatívna toaletná polička pre mobilný telefón, ktorú je možné umiestniť kdekoľvek na WC či v kúpeľni. Jej inštalácia je rýchla a jednoduchá, dizajn moderný a zároveň meniteľný podľa potreby.

Kto PeeHero© vymyslel a prečo to urobil?

My. Pretože sme nechodili na záchod sami a nedarilo sa nám prísť na sebakreatívnejšiu stratégiu, ako na tam položiť náš mobilný telefón bez toho, aby niekam padol alebo sme ho omylom poškodili. A tak sme si povedali, že stačilo, treba nám nový produkt. Dlho sme testovali, skúmali, trávili hodiny, dni a noci nad materiálmi, porezali si prsty o nerezovú oceľ, prilepili sa o lepiace pásky, krútili hlavami nad dizajnérmi, otvárali ústa nad frézami, mudrovali nad krabicami... až sme sa dostali sem k tomuto zázračnému miestu – kde vám konečne môžeme predstaviť evolúciu.

Akú má PeeHero© nosnosť?

Lepiace pásky majú nosnosť maximálne 2 kg. Skrutky a hmoždinky udržia aj 10 kg. V tejto váhe môžete na poličku položiť čokoľvek nielen Váš telefón.

Je PeeHero© slovenský produkt? Kto ho vyrába?

Je toto všetko, čo PeeHero© ponúka?

Nie. Neustále pracujeme na nových dizajnoch a doplnkoch. Novinky môžete sledovať na našom blogu. Alebo sa zaregistrujte do nášho newslettra

Ako PeeHero© upevním?

Každé balenie PeeHero Home© obsahuje obojstranné lepiace pásky 3M. Po tom, ako sa rozhodnete, kam poličku umiestnite, z lepiacej pásky strhnete ochrannú fóliu, z jednej strany ju prilepíte na poličku a druhou poličku upevníte o stenu. Poriadne pritlačte, aby bola stabilná. Hotovo.

Každé balenie PeeHero Business© (pokiaľ si to vyžiadate) určené pre využívanie vo firmách, kanceláriách, kaviarniach či reštauráciach môže obsahovať aj skrutky a hmoždinky. Pre inštaláciu je potrebná vŕtačka, ktorou do steny urobíte dve diery. Diery si viete jednoducho vymerať priložením poličky o stenu a obkreslením kruhu v dierach, ktoré sú vyrezané na jeho zadnej strane. Do vyvŕtaných dier vložíte hmoždinky, opäť priložíte poličku a skrutkami ju upevníte na stenu. Hotovo. Pre objednávky PeeHero Business© nás prosím kontaktujte na hero@peehero.com a vyhotovíme Vám špeciálnu ponuku.

Môžem PeeHero© upevniť na akýkoľvek povrch?

Ak ste si zakúpili balenie obsahujúce obojstranné lepiace pásky 3M, tak najvhodnejším povrchom pre umiestnenie sú kachličky a najnevhodnejším je omietka, nakoľko v prípade preťaženia či odstránenia, môže lepiaca páska časť omietky strhnúť. Pri umiestňovaní na iné povrchy je potrebné pristupovať ku každému povrchu s ohľadom na jeho vlastnosti a prípadné riziko v súvislosti s prilepením / odlepením lepiacej pásky.

Ak ste si zakúpili balenie obsahujúce skrutky a hmoždinky, najideálnejším povrchom pre inštaláciu je stena, drevo, plast a akýkoľvek ďalší povrch, do ktorého je možné vŕtať. Pri umiestňovaní je aj v tomto prípade potrebné myslieť na vlastnosti daného materiálu s ohľadom na vŕtanie

Z akého materiálu je PeeHero© vyrobené?

PeeHero© je vyrobené z ušľachtilého eloxovaného hliníka. Na prednej strane je umiestnená povrchová PVC nálepka, ktorá poličke dodáva ten správny dizajn a štýl.

Ako udržím PeeHero© čisté?

Povrch odporúčame pravidelne čistiť jemným dezinfekčným prostriedkom, alebo ho zľahka pretrieť jednorázovou utierkou. Na údržbu nepoužívajte mokré handry ani silné dezinfekčné prostriedky, ktoré môžu poškodiť povrch poličky.

Kde môžem PeeHero© skladovať?

Kdekoľvek, kde je sucho. Pri kontakte s vodou môže materiál, z ktorého je vyrobený, korodovať alebo povrchová uprava PVC môže stratiť svoje pôvodné vlastnosti.

Ako môžem PeeHero© odstrániť?

Jednoducho ho odlepíte alebo odmontujete zo steny. Vieme, aj my sa sťahujeme. Pri odlepení je potrebné 3M VHB pásku potiahnuť “ako žuvačku” smerom nadol a postupne sa bude odliepať. Jej spätné nalepenie ako pri väčšine lepiacich pások však nie je možné. Odporúčame následne zakúpiť nové lepiace pásky, ale nás kontaktovať na hero@peehero.sk. Záruka sa nevzťahuje na lepiace pásky a ich znovu používanie.

Čo ak mi po odstránení PeeHero© ostali na kachličkách stopy lepiacej pásky?

Tieto stopy je možné ľahko vyčistiť dostupnými čistiacimi prostriedkami.

Ako mám postupovať v prípade reklamácie?

Na PeeHero© sa vzťahuje štandardná 2-ročná záruka. Záruka sa nevzťahuje na manuálne poškodenia spôsobené poškrabaním, odrením, odlepením povrchovej grafiky ani na škody spôsobené preťažením poličky, ktoré si zapríčinil zákazník sám. Záruka sa takisto nevzťahuje na VHB lepiace pásky v prípade preťaženia, alebo znovu používania. V prípade, že ste obdržali poškodený tovar, zašlite nám tovar spolu s vyplneným reklamačným formulárom. Reklamačný formulár nájdete na stránke Obchodné podmienky.

Budú mi v prípade reklamácie vrátené peniaze?

V prípade, že bude reklamácia uznaná, tovar vymeníme, alebo vám vrátime peniaze podľa toho, ktorú možnosť preferujete podľa obchodných podmienok.