FAQ

Kto sa veľa pýta, veľa sa dozvie

Čo je PeeHero©, prečo vznikol a na čo sa používa?

PeeHero© je inovatívna toaletná polička pre mobilný telefón, ktorú je možné umiestniť kdekoľvek. Najčastejšie však na toalete či v kúpeľni. PeeHero chce zachrániť každý telefón či knižku, ktoré by inak skončili na zemi, poškodili sa alebo skončili mokré. Inštalácia je rýchla a jednoduchá, dizajn moderný a zároveň meniteľný podľa potreby.

Hlavnou myšlienkou je funkčnosť a praktickosť, ktorú všetci hľadáme. Množstvo dizajnov zároveň ponúka široký výber úplne pre každého.

Akú má PeeHero© nosnosť?

Lepiace pásky majú nosnosť maximálne 2 kg. Skrutky a hmoždinky udržia aj 10 kg. V tejto váhe môžeš na poličku položiť čokoľvek, nielen telefón.

Je PeeHero© slovenský produkt? Kto ho vyrába? Z čoho je vyrobený?

Áno, PeeHero© je vyrobené na Slovensku lokálnymi remeselníkmi. Vyrába a farbí sa priamo na Slovensku. Dizajny sa lepia ručne, balíčky a doplnky sú tiež výsledkom šikovných rúk.

Ako PeeHero© upevním?

Každé balenie PeeHero Home© obsahuje obojstranné lepiace pásky 3M. Odporúčame ju lepiť na čistý, nemastný, suchý a pevný povrch. Po tom, ako sa rozhodnete, kam poličku umiestnite, z lepiacej pásky strhnete ochrannú fóliu a lepivou stranou poličku upevníte o stenu. Poriadne pritlačte, aby bola stabilná. Hotovo.

Každé balenie PeeHero Business© (pokiaľ si to vyžiadate) určené pre využívanie vo firmách, kanceláriách, kaviarniach či reštauráciach môže obsahovať aj skrutky a hmoždinky. Pre inštaláciu je potrebná vŕtačka, ktorou do steny urobíte dve diery. Diery si viete jednoducho vymerať priložením poličky o stenu a obkreslením kruhu v dierach, ktoré sú vyrezané na jeho zadnej strane. Do vyvŕtaných dier vložíte hmoždinky, opäť priložíte poličku a skrutkami ju upevníte na stenu. Hotovo. Pre objednávky PeeHero Business© nás prosím kontaktujte na hero@peehero.com a vyhotovíme Vám špeciálnu ponuku.

Môžem PeeHero© upevniť na akýkoľvek povrch?

Ak ste si zakúpili balenie obsahujúce obojstrannú lepiacu pásku 3M, tak najvhodnejším povrchom pre umiestnenie sú kachličky, kov, lakované drevo, keramika, sklo, plast a najnevhodnejším je omietka či iné savé a trúsivé materiály, nakoľko v prípade preťaženia či odstránenia, môže lepiaca páska časť omietky strhnúť, prípadne sa znefunkční lepivosť pásky. Pri umiestňovaní na iné povrchy je potrebné pristupovať ku každému povrchu s ohľadom na jeho vlastnosti a prípadné riziko v súvislosti s prilepením / odlepením lepiacej pásky.

Ak ste si zakúpili balenie obsahujúce skrutky a hmoždinky, najideálnejším povrchom pre inštaláciu je stena, drevo, plast a akýkoľvek ďalší povrch, do ktorého je možné vŕtať. Pri umiestňovaní je aj v tomto prípade potrebné myslieť na vlastnosti daného materiálu s ohľadom na vŕtanie

Z akého materiálu je PeeHero© vyrobené?

PeeHero© je vyrobené z ušľachtilej ocele. Na prednej strane je umiestnená povrchová PVC nálepka, ktorá poličke dáva jej tvár a dizajn.

Ako udržím PeeHero© čisté?

Povrch odporúčame pravidelne čistiť jemným dezinfekčným prostriedkom, alebo ho zľahka pretrieť jednorázovou utierkou. Na údržbu nepoužívajte mokré handry ani silné dezinfekčné prostriedky, ktoré môžu poškodiť povrch poličky.

Kam všade sa polička PeeHero© hodí?

Kamkoľvek, kde ju potrebuješ. Do kúpeľne na tvoje krémy a séra, na toaletu, do kuchyne na koreničky, k posteli ako polička. Ideálne však je, ak je v suchu. Pri kontakte s vodou môže materiál, z ktorého je vyrobený, korodovať alebo povrchová úprava PVC fólie môže stratiť svoje pôvodné farebné vlastnosti.

Ako môžem PeeHero© odstrániť?

Jednoducho ho odlepíte alebo odmontujete zo steny. Vieme, aj my sa sťahujeme. Pri odlepení je potrebné 3M pásku potiahnuť “ako žuvačku” smerom nadol a postupne sa bude odliepať. Jej spätné nalepenie, ako pri väčšine lepiacich pások však nie je možné. Odporúčame následne zakúpiť nové lepiace pásky, alebo nás kontaktujte na info@peehero.sk. Záruka sa na lepiace pásky a ich opätovné používanie nevzťahuje.

Čo ak mi po odstránení PeeHero© ostali na kachličkách stopy lepiacej pásky?

Tieto stopy je možné ľahko vyčistiť dostupnými čistiacimi prostriedkami.

Ako mám postupovať v prípade reklamácie?

Na PeeHero© sa vzťahuje štandardná 2-ročná záruka. Záruka sa nevzťahuje na manuálne poškodenia spôsobené poškrabaním, odrením, odlepením povrchovej grafiky ani na škody spôsobené preťažením poličky, ktoré si zapríčinil zákazník sám. Záruka sa takisto nevzťahuje na VHB lepiace pásky v prípade preťaženia, alebo znovu používania. V prípade, že ste obdržali poškodený tovar, zašlite nám tovar spolu s vyplneným reklamačným formulárom. Viac info nájdete na stránke Reklamácia.

Budú mi v prípade reklamácie vrátené peniaze?

V prípade, že bude reklamácia uznaná, tovar opravíme alebo vymeníme. V prípade opakovanej reklamácie ti vrátime peniaze.

Je toto všetko, čo PeeHero© ponúka?

Samozrejme, že nie je. Neustále pracujeme na nových dizajnoch a doplnkoch. Novinky môžete sledovať na našej stránke. Alebo sa zaregistrujte do nášho newslettra.

Po novom si môžeš vybrať aj rôzne doplnky. Klikaj na náš e-shop.