Pee\Hero pre váš biznis

Záchráňme spolu mobilné telefóny vašich zákazníkov, zamestnancov a firemných partnerov.

V špeciálnej biznis ponuke pre firmy a prevádzky.Personalizované Pee\Hero

Najväčšou výhodou poličky Pee\Hero je možnosť jej jednoduchej personalizácie. Krásny dizajnový polep, nálepka s logom, reklamný priestor, laserom vyrezávané logo, rôzna farebnosť. Pee\Hero sa prispôsobí akýmkoľvek požiadavkám a nápadom.

Pee\Hero sa hodí najmä do:
•  kancelárií
•  administratívnych budov
•  nákupných a zábavných centier
•  reštaurácií, kaviarní a hotelov
•  verejných či prenosných toaliet
•  letiská a pod.

Samotný povrchový dizajn prispôsobíme na mieru vizuálnej identite vašej značky. Po konzultácii pripravíme vlastnú grafiku, určenú buď pre vás alebo vašich klientov či partnerov. Personalizovať môžete nie len poličku, ale aj jej balenie.

Sme hrdí na to, že dokážeme zabezpečiť výrobu a dodanie do takmer všetkých krajín sveta. Naše výrobky nikdy nebudeme vyrábať inde ako v Európe a dávame si záležať na ich vysokej kvalite spracovaní a dizajnu.Pee\Hero do kancelárskych priestorov alebo prevádzky

Viete, že až 75 % ľudí v dnešnej dobe ide na toaletu, či do kúpelne s telefónom? A kam si položia telefón vaši klienti alebo zamestnanci keď idú na toaletu? Pee\Hero© poskytuje nový komfort v bezpečnosti, hygiene a čistote. Vytvára priestor na odloženie mobilného telefónu alebo tabletu bezpečne mimo mokrého a nestabilného prostredia. Zároveň si ho môžete nadizajnovať tak, aby ladil s vašou firemnou identitou či zariadením reštaurácie či kaviarne.Firemný darček pre zamestnancov alebo partnerov

Zabudnite na perá a hrnčeky. Darujte svojim klientom, partnerom a zamestnancom niečo, čo sa im bude naozaj páčiť a radi to budú používať. Ukážte svojím klientom a zamestnancom, že vám nie je ľahostajné ich pohodlie. Vybočte zo stereotypu a darujte originálny a praktický darček s logom vašej firmy a inovatívnym spôsobom prezentujte svoju firmu.

Pee\Hero© predstavuje pre firmy a značky aj netradičnú reklamnú plochu, ktorá využíva pre komunikáciu so svojimi zákazníkmi, či zamestnancami doposiaľ nezmapované prostredie toaliet. Úprimne a bez ostychu – chodíme tam všetci bez rozdielu.Ako sa Pee\Hero prichytí na stenu?

Pretože vieme, že prostredie môže byť drsné, pripravili sme okrem klasickej samonalepovacej verzii aj možnosť priskrutkovania o stenu. Ak máte záujem o odolnejší variant, dajte nám vedieť a dodáme poličky s potrebnými dierkami, skrutkami a hmoždinkami. Skrutky sa následne prekryjú reklamným polepom. Štandardne sú však poličky vybavené extra pevnými 3M VHB obojstrannými  páskami, ktoré udržia na stene aj najťažší tablet.Pee\Hero krabičkové balenie

Pee\Hero dodávame v štýlovej trojuholníkovej krabičke, ktorú môžete rovnako vďaka potlačeným nálepkám personalizovať. Či už pôjde o logo, vianočný motív alebo akúkoľvek tému si zvolíte. Škatuľka obsahuje:
•  návod na použitie a inštaláciu (v anglickej a slovenskej mutácii)
•  poličku Pee\Hero
•  v prípade zakúpenia aj doplnky
•  do škatuľky radi pribalíme i milé prianie či oslovovací listNapíšte nám

Pre ďalšie informácie a individuálne podmienky dodania nás, prosím, kontaktujte na info@peehero.sk. Hovoríme english, deutsch a cez Google translate aj čínsky ;).

Tím Pee\Hero