Blog

Niekedy musí niečo skončiť – aby iné mohlo začať

alebo, kde je Peehero?

Nuž – povieme Vám začalo sa to asi pred 2 rokmi, tak ako v mnohých prípadoch priamo v záchodovej mise  .Celý náš začiatok príbehu nájdete tu: https://peehero.sk/story-peehero/,.
Ako každý príbeh aj tento náš má svoj úvod, jadro a záver…

Vytvorili sme nový produkt s láskou a srdcom na Slovensku, podporený výborným tímom kreatívcov, ktorí nám pomáhali oživiť hrdinu zachraňujúceho nielen mobilné telefóny pred utopením za svoju relatívne zatiaľ krátku existenciu v záchodových misiach nielen u nás, ale aj v Anglicku, Írsku, Nemecku, Rakúsku, Čechách, Rusku, či ďalekej Austrálii 

Tým, že sme produkt nielen vytvorili, ale aj vyrábali REÁLNE na Slovensku a na začiatku si nemôžete objednať “kamión” (teda môžete …ale), náklady na samotnú výrobu, potlač, spracovanie, balenie, zákaznícky servis, logistiku, expedíciu boli niekoľkonásobne vyššie, ako keby sme doviezli ten “kamión” napríklad z Číny. Čiže predajná cena s minimálnymi maržami bola na úrovni 31,90 EUR.
Pri akomkoľvek produkte a v ktorejkoľvek fáze sa môžete rozhodnúť ako budete pokračovať, čo budete optimalizovať…kde budete škrtať …Múdre hlavy nám radili “outsourcing” do “Chinatown-u” – ale videl už z Vás niekto reálne výrobné fabriky v Ćíne – myslíme tým tie štandardné, nie tie “high-endové”, ktoré sú predvádzané v telke,. Nuž, my áno, a nechceli sme sa stať toho súčasťou….keď už môžeme mať niečo pod kontrolou …chceli sme aby to tak naozaj bolo. A aby lokálny výrobok bol naozaj lokálny a nielen “akože”. Aj napriek tomu, že si to častokrát vyžaduje oveľa väčšie úsilie.
Každopádne človek si vždy môže vyberať, aj vtedy keď si myslí, že si nemôže. Po niekoľkých skúsenostiach s kopírovaním, doťahovaním sa a obhajovaním dizajnových a produktových vzorov sme zistili, že “tudy cesta nevede”, ako by naši českí bratia povedali a náš právnik iba smutne pokrčil ramenami, malovýroba sa jednoducho neoplatí -nielen finančne, ale aj časovo, teda jedine pokiaľ by išlo o produkt, ktorým sa môže človek pýšiť na sebe, pri sebe a nie ho právom hrdo schovávať v najmenšej miestnosti, kde “ aj králi chodia pešo”.

Rozhodli sme sa NEPOKRAČOVAŤ v tomto “biznis prevedení”, ktorý sme začali.

Ale po tom, ako sme túto informáciu vypustili do sveta a začali zatvárať dvere na projekte PEEHERO, začali podivuhodne prichádzať nové nápady, nové možnosti a nové spojenia, ako to poňať úplne inak  Ako a koho osloviť aby projekt stále pokračoval, hoci aj v inom šate, či state, hoci aj s logom telekomunikačného operátora, či futbalového klubu.
Kebyže máme čarovnú guľu povieme Vám presnú predikciu nielen našej budúcnosti, ale aj počasia. Keďže nemáme, chceme sa poďakovať všetkým tým, ktorí projektu verili, celému kreatívnemu a developersko-dizajnérskemu tímu.
A ako sa hovorí – vidíme sa niekedy inokedy a inde a možno čoskoro a inak.

PS: Vypredali sme skladové zásoby a na sklade nám zostalo niekoľko vzorkových špecialitiek, na ktoré bude v najbližších dňoch priamo na našej FB stránke pripravená aukcia. Takže možno extra špeci vianočný tip na darček? 

Váš Tím Peehero

Nestíham sa ani… alebo vtipná spolupráca s Jaspravim.sk

Mnohí zamestnanci z kancelárií snívajú o fantastickom životnom štýle freelancera… Aké by to bolo, keby…

Nemusieť vstávať… trepať sa ráno električkou do roboty, počúvat otrasného šéfa…

Zarábať milióny, popíjať drinky v Karibiku a zdielať na instagrame fotky z pláže…

Veru, to by bolo!

 

Lenže my, čo sme sa na cestu práce na voľnej nohe už vydali, vieme svoje.

Nie je to až také jednoduché a občas sa z toho ideme zblázniť. Človek si často neoddýchne ani –  ani “tam”.

 

Aby sme si našu prácu trošku zpríjemnili a zabavili sa, v spolupráci s portálom  Jaspravim.sk

a grafičkou Ewelin sa narodili takéto vtipné polepy a samolepky na vašu obľúbenú poličku / držiak na mobil  Peehero

 

 

Každý freelancer si v nich nájde to svoje.

A čo vy – našli ste sa? Ktorý obrázok vám najviac vyčaril úsmev na tvári?

Čo vám spraví krajší deň, ak sa nestíhate ani… no veď viete  ?

Budeme radi za vašu spätnú väzbu.

Posunuli sme recyklo na vyšší level – z obalu krásny fotorámik

Keďže nám veľmi záleží na tom, aby sme si naše životné prostredie aj napriek 21. storočiu udržiavali udržateľné, pri výrobe a dizajne nielen nášho záchrancu Pee\Hero©  ,ale aj pri navrhovaní obalu a jeho spôsobu následného využitia sme si lámali hlavy.

Záleží nám na našej planéte. Snažili sme sa minimalizovať obalový materiál – aj samotný trojuholníkový tvar je prispôsobený nielen tomu, aby dobre udržal nepoškodeného záchrancu, ale:

  • aby pri jeho preprave nevznikali dodatočné náklady (neprepravujeme vzduch),  tvarovo sme vytvorili krásny priestor pre využitie a skladanie jednotlivých krabičiek
  • je vyrobený z recyklo kartónu, ktorý ľahko v prípade potreby zrecyklujete v papierovom kontajneri

OBAL Pee\Hero©  však nie je iba OBAL.
S našou šikovnu Milou, ktorá nás už teraz pozdravuje z ďalekého a horúceho Hawai-a a architektkou Katkou sme pripravili ešte v lete pre Vás špica návod ako môžete z “obyčaného obalu” vyhotoviť neobyčajný fotorámik .
Okrem toho, že pômôžete planéte znížiť odpad môžete stráviť krásny DIY večer s deťmi, či priateľmi

Kompletný návod stiahnete tu : Poskladaj_si_fotorámik_peehero

Fotopostup od nás pre Vás :

Ak sa aj vy pustíte do tvorenia, radi Vaše nápady a kreatívne fotorámiky uvidíme.
Pošlite nám ich buď priamo na náš FB, alebo na email info@peehero.sk

Your own personal – PeeHero

Temný a chladný koniec roka 2017 je ideálnym časom k tomu, aby sme vám hrdo predstavili najnovší a najhorúcejší dizajn našej štýlovej poličky zachraňujúcej vaše mobilné telefóny.

Šik, štýlový, minimalistický, absolútne sexy – to je nový Pee\Hero© v štýle Depeche Mode.

 

Gahan. Gore. Fletcher. A ty.

Depeche Mode.

K absolútnej dokonalosti stačí čierna a biela. A logo vašej obľúbenej skupiny. Naozaj.

Žiadne zbytočnosti, čačky mačky. Toto je štýl. Toto je viera. Toto je Depeche.

Vedeli ste, že najlojálnejšia základňa fanúšikov kapely Depech Mode leží v strednej a východnej Európe? Ak máte v srdci Depeche, náš nový Pee\Hero© nesmie u vás doma chýbať!

Okrem mobilného telefónu vám postráži iPad či tablet, a môžete nerušene pozerať tie najlepšie záznamy z koncertov v pohodlí a v kľude – tam, kde vás nikdo neruší.  No, veď viete. 

 

Tento Depeche Mode model je absolútna limitovaná edícia a vyrobíme vám ho na objednávku. Kontaktujte nás na info@peehero.sk.

 

Zem, vrecko, alebo umývadlo?

Pri návšteve toaliet riešime niekoľko dilem, ale najnovšie pribudla ešte jedna, ktorá naberá stále viac a viac na intenzite „Kam s mobilom?“ Mnohé dámy navštevujú toaletu s kabelkami, páni využívajú väčšinou útočište svojich vreciek, ale čo v prípade, že ani toto riešenie nie je úplne bezpečné?

Nedávny prieskum, ktorý sme spravili v spolupráci s portálom Menučka.sk, odhalil, že viac ako 30 % ľudí si pri návšteve toalety položí svoj mobil na zem. Vo veľa prípadoch sa tak stalo až po predchádzajúcich nehodách, keď telefón vykĺzol z vrecka a skončil priamo v záchodovej mise. Keďže na nešťastie tohto typu nepomáha fénovanie, ani odsávanie ryžou, väčšina z účastníkov zvolila po incidente ten racionálnejší spôsob. Ak si myslíte, že je to návšteva WC s knihou, alebo bezcieľne pozeranie do steny, ste vedľa. Ľudia si začali pokladať telefón na zem.

Znie to ako módny výstrelok, pretože až tretina spomedzi všetkých opýtaných považuje túto alternatívu za najbezpečnejší spôsob uskladnenia. Z hľadiska deštrukcie si síce môžeme povedať, že ideme na istotu, mobil si však po návšteve toalety neumyjeme a tak nám hrozí, že si so sebou z WC zoberieme aj „zopár“ nepozvaných kamarátov.

Ďalšími obľúbenými miestami sú hneď po vrecku radiátor, kam si odkladá telefón až 15 % opýtaných a v tesnom závese o ďalšie pozície bojuje toaletný papier s umývadlom. Nech sú dispozície toaliet akékoľvek, málokedy sa dá nájsť suché a stabilné miesto, na ktorom by sa to nehemžilo baktériami, či pochybnými činnosťami – naozaj nechcem myslieť na to, čo všetko bolo položené na tom toaletnom papieri, či kto sa predtým opieral o okraj splachovacej nádobky.

A tak si predstavujem ideálny svet, v ktorom ma vždy po otvorení akéhokoľvek WC čaká čistá misa, neutrálna vôňa, toaletný papier a Pee\Hero. Nie nevyhnutne v tomto poradí 🙂

Neohipster Pee\Hero© u bloggerky Daywithnika

Ahojtee! Asi si teraz hovoríte, že prečo je v nadpise pee hero. Pee hero sa to volá preto, pretože to je malý stojanček, ktorý zachráni váš telefón od padnutia do záchodu. A ja som mala to šťastie, že som sa stala ich testovačom a poslali mi jednu poličku na otestovanie . A ja vám teraz poviem, aký je môj názor na túto vecičku . ?

Chodíte cikať s telefónom ako ja? Bojíte sa, že vám padne mobil do záchodu? Presne na toto je Pee hero. Je to polička, ktorú si nalepíte pomocou obojstrannej pásky (páska je už nalepená na poličke) na stenu pri záchode a vždy keď pôjdete na záchod, si tam telefón položíte, aby vám nespadol. ?

Čítajte viac priamo na blogu 

Day_withNika copy

Viac ako 75 % ľudí chodí na WC s mobilom… to nieje problém

Probém je to … kde si ho položia …veď viete kedy …

Ani my tam nechodíme sami. A ani nám sa nedarilo prísť na sebakreatívnejšiu stratégiu, ako uložiť  na toalete náš mobilný telefón bez toho, aby nám padol do vody, oškrel sa o podlahu, postúpali ho deti, olízali psy, uniesli mačky či napadli mikróby.

A tak, keď nás už omrzelo preukrutné vymýšľanie nepraktického uchopenia, uloženia, pridŕžania telefónu, prišli sme s misiou, že treba skoncovať s touto záchodovou mizériou. Rozhodli sme sa zachrániť naraz všetky telefóny sveta jedným jednoduchým riešením.

Dlho sme testovali, skúmali, trávili hodiny, dni a noci nad materiálmi, porezali si prsty o nerezovú oceľ, prilepili sa o lepiace pásky, krútili hlavami nad dizajnérmi, otvárali ústa nad frézami, mudrovali nad krabicami, až sme sa dostali sem k tomuto zázračnému miestu – kde vám konečne môžeme predstaviť evolúciu.

Toto je náš Pee\Hero©  – praktická polička na záchod, k umývadlu, do kuchyne alebo aj k vani. Všade tam si každý milovník mobilného telefónu môže svojho miláčika odložiť, kým urobí, čo musí. A najlepšie na tom je, že počas pobytu môžete pozerať filmy, počúvať hudbu, hrať sa hry, čítať noviny a v prípade tých odvážnejších aj komunikovať s kolegami či priateľmi. Váš telefón je chránený pred pádom ale aj pre baktériami, ktoré všade číhajú.

Pre domácnosti sa Pee\Hero© stal hrdinom a firmy si ho obľúbili ako nový nástroj pre komunikáciu so svojimi zákazníkmi. Veríme, že si ho rovnako užijete aj vy!

Konečne poriadny vianočný darček pre všetkých – polička na mobil

 

Darujte svojim klientom, partnerom a zamestnancom, tatovi, sestre, bratovi, švagrovi –  niečo, čo sa im bude NAOZAJ PÁČIŤ. Darujte im HOME  Pee\Hero © Pozrite si ponuku TU >

Darujte užitočný darček

Sme hrdí na to, že dokážeme zabezpečiť výrobu a dodanie do takmer všetkých krajín sveta. Naše výrobky nikdy nebudeme vyrábať inde ako v Európe a dávame si záležať na ich vysokej kvalite spracovaní, či dizajne.

pee_hero_ikonky_spolu

 

Si blogger, vlogger, instaguru alebo youtuber? Napíš nám

peehero_maskot_na_policke-copySi kreatívna hlava a hľadáš zaujímavé veci?

Si bloger? Vlogger? Youtuber? Máš  zaujímavé publikum?

Koho hľadáme?

  • blogerov a vloggerov so svojimi vlastnými kanálmi
  • instagramerov a youtuberov s vkusom a štýlom

Napíš nám na info@peehero.sk, pošli nám svoj blog, facebook fanpage, youtube link, instagram..
Alebo máš iný zaujímavý nápad? Daj nám o sebe vedieť a niečo môžeme vymyslieť.

Fotili sme v SIKO kúpeľne

Náš veľký “malý” nielen záchodový hrdina spôsobil rozruch v siko kúpeľne v Bratislave, kde sme ho vystavovali na obdiv a fotili  zo všetkých svetových strán, v rôznych polohách. Pozrite si ako prebiehal prvý fotoshooting na Slovensku priamo  na našom FB

 

Ďakujeme úžasným SIKO kúpeľniam za poskytnutie priestoru, kde sme mohli zrealizovať nádherné fotky vďaka súladu priestoru a skvelého oka fotografa Mariana Dekana. A možno ktovie – nášho záchrancu #PeeHero si budete môcť zakúpiť čochvíľa aj v Siko – nechajte sa prekvapiť 🙂

logo_sk