Zem, vrecko, alebo umývadlo?

Pri návšteve toaliet riešime niekoľko dilem, ale najnovšie pribudla ešte jedna, ktorá naberá stále viac a viac na intenzite „Kam s mobilom?“ Mnohé dámy navštevujú toaletu s kabelkami, páni využívajú väčšinou útočište svojich vreciek, ale čo v prípade, že ani toto riešenie nie je úplne bezpečné?

Nedávny prieskum, ktorý sme spravili v spolupráci s portálom Menučka.sk, odhalil, že viac ako 30 % ľudí si pri návšteve toalety položí svoj mobil na zem. Vo veľa prípadoch sa tak stalo až po predchádzajúcich nehodách, keď telefón vykĺzol z vrecka a skončil priamo v záchodovej mise. Keďže na nešťastie tohto typu nepomáha fénovanie, ani odsávanie ryžou, väčšina z účastníkov zvolila po incidente ten racionálnejší spôsob. Ak si myslíte, že je to návšteva WC s knihou, alebo bezcieľne pozeranie do steny, ste vedľa. Ľudia si začali pokladať telefón na zem.

Znie to ako módny výstrelok, pretože až tretina spomedzi všetkých opýtaných považuje túto alternatívu za najbezpečnejší spôsob uskladnenia. Z hľadiska deštrukcie si síce môžeme povedať, že ideme na istotu, mobil si však po návšteve toalety neumyjeme a tak nám hrozí, že si so sebou z WC zoberieme aj „zopár“ nepozvaných kamarátov.

Ďalšími obľúbenými miestami sú hneď po vrecku radiátor, kam si odkladá telefón až 15 % opýtaných a v tesnom závese o ďalšie pozície bojuje toaletný papier s umývadlom. Nech sú dispozície toaliet akékoľvek, málokedy sa dá nájsť suché a stabilné miesto, na ktorom by sa to nehemžilo baktériami, či pochybnými činnosťami – naozaj nechcem myslieť na to, čo všetko bolo položené na tom toaletnom papieri, či kto sa predtým opieral o okraj splachovacej nádobky.

A tak si predstavujem ideálny svet, v ktorom ma vždy po otvorení akéhokoľvek WC čaká čistá misa, neutrálna vôňa, toaletný papier a Pee\Hero. Nie nevyhnutne v tomto poradí 🙂