Viac ako 75 % ľudí chodí na WC s mobilom… to nieje problém

Probém je to … kde si ho položia …veď viete kedy …

Ani my tam nechodíme sami. A ani nám sa nedarilo prísť na sebakreatívnejšiu stratégiu, ako uložiť  na toalete náš mobilný telefón bez toho, aby nám padol do vody, oškrel sa o podlahu, postúpali ho deti, olízali psy, uniesli mačky či napadli mikróby.

A tak, keď nás už omrzelo preukrutné vymýšľanie nepraktického uchopenia, uloženia, pridŕžania telefónu, prišli sme s misiou, že treba skoncovať s touto záchodovou mizériou. Rozhodli sme sa zachrániť naraz všetky telefóny sveta jedným jednoduchým riešením.

Dlho sme testovali, skúmali, trávili hodiny, dni a noci nad materiálmi, porezali si prsty o nerezovú oceľ, prilepili sa o lepiace pásky, krútili hlavami nad dizajnérmi, otvárali ústa nad frézami, mudrovali nad krabicami, až sme sa dostali sem k tomuto zázračnému miestu – kde vám konečne môžeme predstaviť evolúciu.

Toto je náš Pee\Hero©  – praktická polička na záchod, k umývadlu, do kuchyne alebo aj k vani. Všade tam si každý milovník mobilného telefónu môže svojho miláčika odložiť, kým urobí, čo musí. A najlepšie na tom je, že počas pobytu môžete pozerať filmy, počúvať hudbu, hrať sa hry, čítať noviny a v prípade tých odvážnejších aj komunikovať s kolegami či priateľmi. Váš telefón je chránený pred pádom ale aj pre baktériami, ktoré všade číhajú.

Pre domácnosti sa Pee\Hero© stal hrdinom a firmy si ho obľúbili ako nový nástroj pre komunikáciu so svojimi zákazníkmi. Veríme, že si ho rovnako užijete aj vy!